Kurzy

Vyberte si z široké palety rozvojových, marketingových, počítačových, nebo i zájmových kurzů, které Vám pomohou rozvinout Váš potencionál! Na kurzu se Vám budou věnovat naši výborní lektoři s prokazatelnou praxí v úspěšných firmách a bohatými lektorskými zkušenostmi. Naši lektoři rozumí nejen tomu, co učí, ale zároveň učivo umí studentům zprostředkovat srozumitelnou a zábavnou formou. 

Chcete se naučit orientovat se v online prostředí a využívat online marketing v praxi? Pak vyzkoušejte některý z našich kurzů online marketingu a PR.

Či byste se rádi naučili udělat kvalitní produktovou fotografii pro web či e-shop, nebo Vás láká umět dobře stříhat krátká videa? Pak jsou naše kurzy v oblasti multimédií právě pro Vás. 

Rádi se také s Vámi potkáme na některém z rozvojových kurzů. Umění naslouchat, komunikovat a prosadit svůj oprávněný požadavek – nejen o tom jsou naše rozvojové kurzy, ve kterých budete pod vedením lektora rozvíjet svůj vlastní potenciál, pracovat na sobě a hledat další cesty ve světě mezilidských vztahů a komunikace. 

Můžete také vyzkoušet kurzy v oblasti lidských zdrojů a personalistiky, kde se seznámíte s efektivními a moderními metodami náboru zaměstnanců či s novými metodami v oblasti HR. 

V naší nabídce nechybějí ani IT kurzy pro všechny, kteří chtějí zefektivnit svoji práci s počítačem, internetem a moderními IT komunikačními technologiemi.