O nás

"Učit se pro život, ne pro školu" 

                                     Lucius Annaeus Seneca

 

Kdo jsme a pro koho tu jsme?

Jsme unikátní vzdělávací organizace – kromě toho, že nabízíme širokou paletu rekvalifikačních, odborných a osvětových kurzů, sbližujeme prostřednictvím vzdělávání dva světy – světy lidí se zdravotním postižením a lidí bez hendikepu. Jsme tu pro neziskovky, státní správu, hendikepované, ale i pro všechny ostatní, kdo chtějí rozvíjet svůj potenciál.

Hlavní pro nás je, aby se účastníci při výuce cítili dobře…

Klademe důraz na individuální přístup, neučíme klasickým výkladem, naši lektoři jsou spíše průvodci a facilitátoři studentů při objevování nových poznatků. Hravý, interaktivní styl a inspirativní atmosféra je u nás samozřejmostí.

Jak toho dosahujeme?

Máme skvělé lektory - vysokoškolsky vzdělané profesionály s dlouholetou praxí s výukou. Prohlédněte si jejich medailonky. Navíc výuka probíhá vždy v malé skupince po max. 8 účastnících.

Kde nás najdete?

Kurzy probíhají v příjemném bezbariérovém prostředí v Praze 10 - prohlédněte si budovu i učebnu.

Hendikepovaní a nezaměstnaní u nás mohou získat kurz zdarma:

Víme, že osoby se zdravotním postižením mají cestu ke vzdělávání ztíženou, proto u nás mohou při splnění několika podmínek studovat zdarma. Jejich studium financujeme z vybraného školného platících studentů.

A co nezaměstnaní? Nezaměstnaní v evidenci úřadu práce mohou získat proplacení kurzu přes UP. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám se vším pomůžeme!

Zakoupením kurzu přispějete na dobrou věc!