Podpořte nás

Líbí se Vám naše aktivity? Podpořte naše hendikepované klienty! Způsobů, jak to udělat, je mnoho, stačí si vybrat:

 • expertní dobrovolnictví:

  Staňte se našim „lektorem – dobrovolníkem“ zajímavého kurzu, nebo u nás můžete najít uplatnění v dalších prospěšných aktivitách – IT podpora, studijní asistence… Máte nápad, v jaké jiné oblasti nám konkrétně pomoci? Určitě se na nás obraťte. Všichni naši dobrovolníci procházejí odborným školením.

 • zakoupením zboží na Givt.cz:

  Nakupujte zboží ze svého oblíbeného internetového obchodu přes Givt, vyberte OZP Akademii z.ú. a z vašeho nákupu na náš účet poputuje určité procento peněz. Zboží zakoupené přes Givt stojí stejně, jako když byste ho kupovali z internetového obchodu a ještě přispějete na dobrou věc. Do Givtu jsou zapojeny např. obchody Kasa, Tescoma, Invia, Mall, Dormeo, Damejidlo.cz …

  GIVT

 • finanční dar:

  Můžete nás podpořit jednorázově nebo i pravidelným příspěvkem. Všechny dárce informujeme o našich činnostech formou newsletteru. Můžete „adoptovat“ (finančně podpořit) jeden z kurzů, konkrétního klienta, přispět na nákup kompenzačních pomůcek pro OZP studenty... Na Váš dar Vám samozřejmě vystavíme doklad pro daňové přiznání.

 • věcný dar:

  Pomohou nám především kancelářské papíry, tužky, papíry na flipchart, použitá kancelářská technika – notebooky, tiskárna, kopírka nebo drobné občerstvení pro klienty (káva, čaj, sušenky).

Nebo máte jiné nápady? Neváhejte nás kontaktovat.