Lektor dalšího vzdělávání

Kurz Lektor dalšího vzdělávání mi pomohl změnit směr mé pracovní kariéry, kterou jsem byla nucena změnit ze zdravotních důvodů. V kurzu jsem získala důležité informace a nabyla nové kompetence, které využívám při přednáškách, které připravuji a přednáším. Kolektiv lektorů ozp akademie jsou odborníci a zároveň velmi podporující osobnosti, se kterými bylo příjemné strávit 14 dní přednášek a poctivé přípravy na závěrečnou zkoušku. Děkuji všem a přeji, aby se všem dařilo Andrea :-)
Lektorka paní Kateřina je lektor na svém místě. Vždy jsem se na výuce pod jejím vedením cítila příjemně, uměla zapojit do výuky všechny účastníky a výuka měla spíše podobu zajímavé diskuze kombinované s hrou;)
Lekce s pí. Pavlokovou byly přínosné, zábavné a velmi klidné v příjemném prostředí, které nám poskytovala. Její přístup a výuka se mi moc líbila.
Slečna Helebrantová mě doslova vykolejila, jelikož její lekce byly velmi zábavné a velmi poučné. Dozvěděla jsem se zde více, než ve škole a z celého kurzu jsem dodnes unešená! Tímto bych ji ráda poděkovala za příležitost se kurzu účastnit!

Aktuálně pro tento kurz nemáme vypsaný termín. Neváhejte nás kontaktovat, rádi kurz uspořádáme přímo na míru potřebám vaší organizace.

Jste registrován/a na úřadu práce? Víte, že vám UP může celý rekvalifikační kurz uhradit? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším pomůžeme.